GARANTİ, İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

 
İade edeceğiniz veya değişim yapmak istediğiniz ürünü teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ambalajı hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.
 
Avsepeti
Adres: Kale Mah. Namık Kemal Cad. Ferah Sk. No:24 İlkadım/SAMSUN
Eposta: info@avsepeti.com
Telefon: (0850) 244 43 54
Whatsapp: (0535) 383 17 63
 
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:
İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@avsepeti.com adresine e-posta ile ya da telefon ile (0850) 244 43 54 nolu telefona bilgi vermeniz gerekmektedir.
Sonrasında sitemizden Üyelik Girişi yaparak Siparişlerim seçeneğinden ilgili siparişinizdeki iade etmek istediğiniz ürünü seçmeniz gerekmektedir.
Sitemiz üzerinden iade talebinizi yarattıktan sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Mng Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz
Ürününüzün/ürünlerinizin iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. Onaylanan iadelerin tutarı orijinal ödeme metodunuza göre 3 gün içerisinde iade edilir. Kredi kartıyla taksitli yapılan alışverişlerde iade tutarları taksitlere göre bankanızca iade edilecektir. Bankaların iadeleri işleme almaları süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. İadeniz ile ilgili bizden teyit aldıktan sonra bu süreleri bankanız ile kontrol etmeniz gerekmektedir.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmiş kullanılmış, ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
Eğer varsa, ürünler tüm standart aksesuarları hasarsız ve orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ürününüz Avsepeti.com tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 3 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenir. Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Ödeme şekli 'Havale/EFT' ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir. Kredi kartı ile ödemelerde ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo bedeli size ait olacak şekilde geri gönderilir.

 

Değişim kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:
Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için info@avsepeti.com adresine e-posta ile ya da telefon ile (0850) 244 43 54 nolu telefona bilgi vermeniz gerekmektedir.
Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.
Değişim talebinizle ilgili Avsepeti.com Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Mng Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Ürün ile beraber "Değişim Talebi" olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.
Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e- posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise maksimum 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

 

Alışveriş Sepetim