Wily Wear UV Kolluk Geniş Vision Orange

Wily Wear

230.42 TL
Stok Durumu :
Var
 • KARGO
  BEDAVA
 • AYNI GÜN
  KARGO
 • HIZLI
  TESLİMAT
 • 2-3 İŞ GÜNÜ
  TEMİN

Wily Wear UV T-Shirt vision Red

KalıpUzunlukDar TarafGeniş Taraf
Dar47 cm10 cm13 cm
Geniş47 cm10 cm13 cm
 • Konsept çekimlerinde renkler ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir.

https://limanbalikcilik.com.tr/Content/Tsoft/Kolluk_tasarım1.png
Wily Wear UV T-Shirt  Nedir? Özellikleri Nelerdir ?
İnsanların günlük yaşamında önemli bir yer teşkil eden giysiler tarih boyunca iklim şartlarına karşı koruyucu bir rol üstlenmiştir. Günümüzde ise giysilerden beklentiler yapı ve model özelliklerinden çok, giysilerin fonksiyonel özellikleri üzerine yoğunlaşmıştır. Bugün giysilerden beklenen en önemli özelliklerden biri konfordur. Bu nedenle  akıllı giysiler ve farklı çevre şartlarında konfor sağlayan giysiler ön plandadır. Yaz aylarında güneş altında yapılan uzun balıkçılık, avcılık doğa yürüyüşleri , koşu ya da sörf gibi spor aktiviteleri sırasında güneşin Ultraviyole ya da mor ötesi diye adlandırılan zararlı ışınlarına da maruz kalırız. Bu zararlı etkileri azaltmak için UV Korumalı Tişört , Kolluk, Boyunluklar kullanılmaktadır.

Uzun süre güneş ışınlarına kontrolsüz bir şekilde maruz kalmanın ; tehlikeli güneş yanıklarına , erken cilt yaşlanması ve cilt kanserine neden olduğu uzmanlar tarafından sıklıkla söylenmektedir. Öğlen saatlerinde direkt olarak güneşe maruz kalmamak ,güneş kremi kullanmak gibi aklımıza ilk gelen önlemlerin yanısıra ; yapılan test sonuçlarına göre güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı üretilen kıyafet seçimi de bu etkileri azaltmak adına alabileceğimiz önlemlerden biridir.

Wily Wear Özel Kumaş Özellikleri İle

- UPF50+ faktör ile Zararlı Güneş ışınlarına karşı korur

- Nemi dışarı atan ve nefes alan kumaş, sıcaklığı dengeler, fazla nemi giderir.

- 4 yönlü esneme sağlayarak Maksimum hareket özgürlüğü, yorgunluğu ve enerji kaybını önlemek için kasları sıkıştırarak stabilize eder.

- Hava alan kumaş özelliği ile cildiniz nefes alır

- Özel kumaş ve teknolojik özelliği ile ısı, nem ve hava hareketleri termofizyolojik konforu sağlar.

- Yüksek kalitedeki bu giysilerin termal izolasyon, su buharı geçirgenliği, hava geçirgenliği, su itici, neme dayanıklı ve UV ışınlarına karşı koruma özellikleri iyidir.

- Hızlı koruma sağlar

- Araba sürüçlerinde, Bisiklet kullanırken, Basketbol, Voleybol gibi spor dallarında dağcılık, avcılık ve hayatın her alanında kullanabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Taksit Seçenekleri

Bankalara özel taksit seçenekleri :

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim